İlk Yazı

Posted by her boku bilen adam | Posted in | Posted on 17:15

Efendim, uzun zamandır bir blog oluşturma, o blog aracılığıyla da naçizane, bir o kadar ukala fikirlerimi, bendenizi kaale alan zatlarla paylaşma merakı içindeydim. Uzun zaman süren isim krizi sonrasında da hem kendimle birazcık da olsa dalga gecme maksadıyla; hem de zamanında pek çok kişi tarafından üzerime yaftalanan "her boku bilen adam" tespitini uygun gördüm.

Bu blogda neler olacagına gelirsek de daha önce başka yerlerde kullandığım yazılar, ordan burdan arakladığım ya da bulduğum videolar, şarkılar ayrıca da aklıma ne gelirse onu yazacagım diyebilirim. Politik, komik, ciddi, gayrıciddi; işte o an hangi ruh hali içindeysem onu paylaşmak istiyorum. Ama tabi ki o kadar da plansız da olmayacağımı da söyleyebilirim. Farz-ı misal, yazı dizileri de olacak, film analizleri de, müzik paylaşımları da.

İlk yazıda lafı kısa tutmak istiyorum. Zaten yeterince şatafatlı cümleler kurdum. Umarım güzel ve aktif bir blog olur.Şimdiden kaale alan herkese teşekkürler.

Comments (4)

Ben de baslayacagim diyorum, bir türlü cesaret edemiyorum simdi kim okur beni, okuyucu toplayana kadar hevesim kirilir, iste bunlar yüzünden dünya ne yazarlar kaybetti (: (: ne dersin hbba

heyt be twitter'da beni takip ettiğin zamanlar aklıma geldi de şimdi. Demek her şey böyle başlamış ha? Bende senin gibi olmak isterdim bloggerlık konusunda. Sana blogumu göstermeye çalışmıştım açılmamıştı :)

blogunu beğendiğimi, takip ettiğimi, beğenerek takip edeceğimi vs. burdan; yani ilk yazından belirtmek istedim :)

O değil de bu adam ne yazmış bu kadar diye merak ettim yarın finalim olmasına rağmen göz gezdirdim sayfana daha çok ilk yazılar önemliydi baktım beğendinmi diye sorsan sıradan değil orası aşikar herkes blog yzabilir ama başarılılar nasıl yazmış merak ederim ben de bu blog yazılmaya başladığında blog açmışımdır en eskisi 2007 yılındaydı ama çocuktuk daha :) Beğendim yazıyı takip ettiğim bloglar listesindesin daha okuyacam bloglarını belkime paralelinde yazılar yazmam ama fikirlerine saygı duyar yorum atarım 1-2 kolay gelsin Her Boku Bilen Adam