Empati

Posted by her boku bilen adam | Posted in | Posted on 03:39


Geçen hafta oynanan Galatasaray - Tobol maçında GS'li taraftarların açtığı Borat pankartına dair bir yazı yazmış; ancak bizzat pankartı hazırlayanlar tarafından Trevanian ile birlikte kabahatli ilan edilip epey de bir azar işitmiştik.

Bu akşam Sivasspor,Belçika'da oynadığı maçta Anderlecht'ten 5 gol yedi.Şimdi soruyorum rövanş maçı Belçika'da olsaydı ve tribünlerde şöyle bir pankart hazırlansaydı tepkimiz ne olurdu ?

Bu konu hakkında başka da bir yorum yapmayacağım.Biliyorum ki ne demek istediğim yine anlaşılmayacak,yine laf ebelikleri yapılacak falan filan.Ben yine de söylemeden geçemedim.

Bu arada Sivasspor ile dalga geçenler Sivasspor'un daha 5 sene öncesine kadar TSL'ye yeni çıkmış ve bu kadar kısa süre içerisinde Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme oynayacak seviyeye gelmiş bir takım olmasını görmek yerine ;Bülent Uygun'a laf sallayıp Sivas ile dalga geçebilirler.Bu arkadaşlar bir zahmet yine ufak bir empati kurup kendi takımlarının hangi kulvarlardan geçip de Avrupa'da bir yerlere geldiğini (ya da hala gelemediğini) gözden geçirsinler.

Ha Bülent Uygun'a ben de gıcığım.Ama Bülent Uygun'a gıcık olup onun kendisine model aldığı Fatih Terim ile de övünmüyorum.

Şimdiden "sıkıysa gel yüzümüze söyle,sen ne anlarsın ki tribünden , klavye delikanlısı seni" diyecek olan arkadaşlara sayglarımı sunar,beni kendi halime bırakmalarını rica ederim.

Comments (2)

bak dalgana....

louis vuitton sac There is also a matching, equally stunning dress in silver. ghd sale