En Uzun Günümüz

Posted by her boku bilen adam | Posted in , | Posted on 22:32

Yarın oy sandığına giderken aşağıdaki videoyu izleyip de kararınızı verin. Bu adamlara vereceğiniz ya da karşılarındaki en güçlü partiye, CHP, MHP ne olursa olsun, vermeyeceğiniz her oy yaptıklarının daha da fazlasını yapabilme hakkı verecek onlara.


Koydukları kanunlar sadece kendilerini koruyacak, yasaklar sadece kendilerinden olmayanlara işleyecek. Sandıktan çıkan her oy onlara göre yaptıklarını meşru kılacak. "Milli İrade kararını verdi" diyecekler ve senin, benim, herkesin hakkını yemeye, yedikçe doymamaya, doymadıkça her şeyimize karışmaya, yasaklamaya, öldürmeye devam edecekler.

Suçlarına ortak olma. Sandığa git, hadlerini bildir.

Sevgiyle, vicdanla, merhametle kalın.

Comments (7)

Selamun aleyküm

Vay Trevanian yıllar sonra ekibi yeniden mi topluyoruz yoksa :)

Yok dostum oy verelim deyip gidicem.

Bu yorum yazar tarafından silindi.

Misafir bulunduğum yerde antika bir bilgisayar var, ondan girdim şu yazıyı ve videoyu göreyim diye. Kocaman youtube kapalı yazısı çıktı karşıma, çok ironik değil mi? Yani aslında kapalı olması bile "icraatın" amacı, özeti.. Odun sopasıyla kovalanısıcalar!

Merhaba!
Harika bir blog, ne kadar başarılı! Belki bu site sizin için faydalı olacak: http://kutucugum.com/

Bu ücretsiz ve limitsiz depolama alanı ve siz burada bir albüm oluşturabilirsiniz ve ona tüm şarkılar, filmler ve saire koyabilirsiniz. Aslında her şey. Bunu sayesinde takipçilerinizle daha çok şeyi paylaşabilirsiniz – onlar siteye kayıt olmak zorunda değiller. Unutmayın ki siteden her şeyi de indirebilirsiniz. Buna bir bakın lütfen, belki beğeneceksiniz.
Selam, Can

Bu yorum yazar tarafından silindi.