Zeki Müren Diyor Ki

Posted by her boku bilen adam | Posted in | Posted on 02:03

Soruyorlar, “Niçin bir sekreterin olmadı şimdiye kadar” diye.
Burada arz edeyim sizlere,
Bana sırrını açan bir çok aile oldu. Bana güvenerek dertlerini anlatan bir çok kişi var. Bir sekreter tutsaydım, yani mektupları kendim okumasaydım da başkası okusaydı, günün birinde o yazılanlar duyulabilirdi ve şöyle düşünürlerdi mektup yazanlar : Zeki Müren , bizim sırrımızı başkasına anlatmış.
Onun için vakit bulduğum zaman mektuplara kendim cevap vermeye çalışıyorum.


Bu lafların üzerine hala bir şeyler karalayıp, günümüzdeki sanatçılardan(!) falan örnekler verip, Zeki Müren'i anlatmaya çalışmayı gereksiz görüyorum. Karşılaştırma yapmak için bile onunla aynı paragrafta olmayı hak etmiyor şimdikiler. O yüzden kendi sözleri yeter de artar bile onun değerini anlamaya.

Comments (9)

ben koreli amcanın sevgilisiyim sana çok bozulmuş yorumlarımı neden beğenmiyor diyor.

Neden bu adam benim dönemimde de yaşamıyor ki sanki =(((

pucca,

senin mutluluğun için sineye çekerim o korece yorumları.gelsin yazsın o zaman enişte.git söyle.

Chen,

nankörlük etmeyelim.ucundan da olsa yakaladık zeki müren'i.sitem etmek yerine onun yerine artık kimleri baştacı ettiğimize bakmamız gerekiyor.

Allah'tan içim rahat benim =) Elimden geldiğince adam gibi adamları koymaya çalışıyorum başıma ama işte bi tek benle bitmiyor olay...

blog'un şu hali skandal olmuş, değiştirsene!

valla bir süre böyleyiz.üzgünüm.

hbba,

Vakti zamanında Türkiye gericiymiş ama insanlara değer veriliyormuş onu gördüm ben. Şimdi yaşasaydı Zeki Müren, sokakta onu gören polis kabahatler kanununa göre yapıştırırdı 69 TL'yi koyardı cebine bonusu!

Bu arada bloguna girdim ve birden hbba'ya tıklamıştım ama Sineofrenik nerden çıktı dedim. Sineofrenik'e de nostaljik bir gönderme yapalım burdan:)

hbba, oynama artık şu ayarlarla:) Sen de tabi Mert :)

herkes tepkili bugün yeni temaya :)

tamam değiştiriyorum yarın ilk iş.bir maceraydı yaşandı bitti.